Sincan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sincan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sincan Evden eve naklyat firmaları uzun yıllardır ev taşımanın zorluğunu ve sıkıntısını üzerinizden almak için profesyonel olarak hizmet vermektedirler. Bu firmalar arasında Sincan Nakliyat olarak bizler sektörün lider firması olmayı geliştirdiğimiz modern nakliyat yöntemleri ve hizmet kalitemizin her zaman yüksek olması ile sağlamaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ile 7/24 hizmet vermekte ve yer aldığımız hizmet sektöründe diğer firmalara da örnek olmaya devam etmekteyiz.

Ev ve ofis taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz ile eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi dahil bütün ayrıntıları sizler için düşünmekte ve sıfır hata ile nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri üretmekte onların sorun yaşamadan taşınmasının yanında artık taşınmanın bir sorun olmadığını düşünmelerini sağlamaktayız. Belli bir fiyat listesi ile değil her müşterimize özel bütçelerine uygun olarak sunduğumuz fiyatlar ile çalışmaktayız. İşimizi titizlikle yapmakta asla nakliyatın tamamlanmasının ardından ilave maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Sincan Evden Eve Nakliyat Firmaları
Sincan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sincan Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Sincan Evden eve taşımacılık firmaları arasında farkımız asla müşterilerimizi bekletmiyor olmamız ile ortaya koymaktayız. Bunu başarmak için planlı olarak çalışmakta ve oluşturduğumuz plan ile nakliyeyi yapmakta ve bu planda bir aksama olmasına izin vermemekteyiz. Nakliyenin başlayacağı ve tamamlanacağı süreyi sizlere bildirmekte bu şekilde de kendi programınızı yapabilmenizi sağlamaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olmakta ardından evinize gelen ekiplerimiz kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yaparak eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Bu sırada binanın önünde olan diğer bir ekip ise bina önüne getirilen portatif yük asansörünü kurmaktadır. Asansörün kurulmasının ardından hazırlanan eşyalar bununla araçlara alınmaktadır. Özel yöntemler ile istiflenen eşyalar araç içinde de güvende olmaktadır.

Sincan Evden eve taşımacılık firmaları hizmetlerini sigortalı olarak verdiklerini belirtiyor olmalarına rağmen pek çoğunun bunu aslında göstermelik olarak yaptığı bilinmektedir. Ankara trafiğinin yoğunluğunu ve her an istenmeyen kazaların olabileceğini bilen firmamız ise sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapmaktadır. Şehir içinde ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde bunun için uzman ekiplerimiz ile yanınızda yer almaktayız. Yüzde yüz memnun olacağınız şekilde hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatları800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatları1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatları1500 TL 500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatları2000 TL500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara