Sincan Eşya Taşıma

Sincan Eşya Taşıma

Sincan Eşya Taşıma
Sincan Eşya Taşıma

Ankara’nın başkent olması, pek çok fırsatın bu şehirde doğmasına olanak sağlamaktadır. Kurumsal olarak çalışan şirketlerin birçoğunun merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Bunun haricinde devlet kurumlarının ve önemli mercilerin de bulunduğu şehir Ankara’dır. Buna bağlı olarak kişiler ve kurumlar bu şehirde bulunmayı avantaj olarak görmektedir. Şirketimiz bu avantajlardan yararlanmak isteyen ya da Ankara içerisinde bulunan kişi ve kurumlara Sincan Eşya Taşıma hizmeti vermektedir. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde insanlar hem şehir içinde istedikleri noktaya evlerini, eşyalarını ya da ofislerini taşıyabilmekte hem de Ankara ile başka kentler arasında eşya trafiği oluşturabilmektedir. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız Sincan Nakliyat müşteri hizmetlerinden firmamıza ulaşabilmektedir

Sincan Şehir içi Nakliye

Sincan Şehir içi nakliye sıklıkla Ankara içinde bulunan vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir. Eski evlerindeki eşyaları yeni evine taşıtmak isteyen müşterilerimiz olduğu gibi, ofis taşımacılığı yaptırarak, ofis malzemelerini güvenli bir şekilde, yeni ofislerine aktarmak isteyen kişi ve kurumlar da vardır. Firmamız eşyaların miktarını ya da boyutunu ayırt etmeden, tüm müşterilerimize Sincan şehir içi nakliyat hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmet, güvenli ve hızlı olmasına rağmen uygun fiyatlıdır. Sahip olduğumuz fiyat politikası, tercih edilme sıklığımızı arttıran faktörler arasında bulunmaktadır. Fiyat politikası dışında başarı ile tamamladığımız şehir içi taşımacılık hizmetlerinin de oldukça fazla olması müşterilerimizin şirketimizi tercih etme sebepleri arasındadır.

Sincan Şehirler Arası Nakliyat

Sincan Eşya Taşıma
Sincan Eşya Taşıma

Sincan şehirler arası nakliyat hizmetleri sırasında firmamızın gösterdiği özen, diğer şirketlerin neden bizi örnek aldığını gösterir niteliktedir. Şehirler arasında taşınacak eşyaların listeleri oluşturulmakta ve sigortalama için ekspertiz hizmeti verilmektedir. Verilen ekspertiz hizmeti, en güvenilir sigorta şirketleri tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Sonrasında eşyaların nicelik ve nitelikleri göz önünde bulundurularak personel, nakliye aracı, ambalaj ve asansör temin edilmektedir. Kullanılacak araçların ve asansörlerin bakımı ve kontrolü mutlaka kullanım öncesinde yapılmaktadır. Özel teknikler ve kaliteli paketlerle ambalajlanmış eşyaların devrilmemesi için mutlaka sabitleme çalışmaları yapılmaktadır. Yol sırasında anlık olarak bilgi alınabilecek ekiplerimiz hedef noktaya ulaştığında ise asansörler yardımıyla taşıma işlemleri tamamlanmaktadır.

Sincan Evden Eve Nakliyat FiyatlarıNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatları800 TL500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatları1200 TL500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatları1500 TL 500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatları2000 TL500 TL

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara