Elmadağ Taşımacılık

Elmadağ Taşımacılık

Elmadağ Taşımacılık

Elmadağ taşımacılık olarak evden eve veya her türlü adresten tüm adreslere eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Profesyonel nakliye ekibimiz ile eşyalarınızda herhangi bir hasar meydana gelmeden taşımanızı kolay şekilde sağlamaktayız.

Elmadağ taşımacılık olarak nakliye şirketi alanında sağladığımız hizmetler ile özellikle eşyalarınıza kırılma veya çizilme meydana gelmemesi adına özel olarak ambalajlama gerçekleştirmekte ve dikkatli şekilde nakliye sürecini sağlamaktayız.

Şirketimiz kapsamında vermiş olduğumuz nakliye hizmeti ile her gün kendimizi geliştirerek ev veya iş yeri gibi adreslerden her türlü nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti firmamızın en birinci politikası olmakta bu nedenle de müşterilerimizin eşyalarını emanet aldığımız şekilde kendilerine geri teslim etmekteyiz.

Özellikle mahalleler arası veya şehirler arası taşımalarda ihtiyaç duyulan nakliye hizmetini firmamızdan alarak daha güvenli şekilde nakliye sürecini tamamlayabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık

Elmadağ taşımacılık olarak verdiğimiz asansörlü taşımacılık hizmeti ile özellikle buzdolabı gibi büyük eşyalarınızı zarar görmeden evlerin balkonlarından taşımaktayız.

Eğer evlerde balkon bulunmuyorsa bu durumda camlarınızı sökerek eşyaları asansör yöntemiyle yukarıya taşımakta ve daha sonra camlarınızı yeniden yerine takmaktayız.

Ankara Elemdağ’da hizmet vermekte olan firmamız sayesinde nakliye gerçekleştirilmesi gereken tüm eşyalarınızı asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleştirilen bu hizmet ile genellikle dar apartman aralarında veya üst katlarında bulunan adreslere firmamızda asansörlü taşımacılık hizmetini sağlamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara