Parça Eşya Taşımacılığı

 

Sincan Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı Ankara ilinin tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız Sincan ilçesi için de hizmet sunmaktadır. Evinizi ister şehir içinde isterseniz de şehir dışına uygun fiyat aralığında ve uzman kadromuzla birlikte taşımaktayız. Taşınma döneminde karışıklıklar ve eşyaların zarar görür korkusu yaşamadan nakliyat sektöründe uzman olan firmamızda işlerinizi aksama olmadan halledeceğimize güven duyabilirsiniz. Sincan Parça Eşya Taşıma hizmetimiz kapsamında verilen eksper hizmetiyle taşınma süreci tamamen sıkıntı olmaktan çıkmaktadır. Hizmet dahilinde tüm eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemleri çok kısa zaman dilimin de kusursuz olarak son derece kaliteli yapılmaktadır.

Eviniz kaçıncı katta olursa olsun portatif asansör sistemimizle güvenli şekilde taşınmaktadır. Asansöre yüklenmeden önce ilk iş paketleme kısmındadır. Eşyaların paketlenmesi için balonlu naylon ambalajlar ve köpük malzemesi kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların sürtemeden veya sarsıntıda dolayı kırılması veya hasar görmesi engellenmiş olur. Nakliyat aracımız da son derece kaliteli sünger perde ile muhafaza edilerek tüm eşyalar trafikte araç içinde yaşanan sarsıntılardan korunmuş olmaktadır. Nakliyat sürecinde sizlere hizmet sunacak kadromuz tamamen alanında profesyonel deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı ve Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

 

Ankara Parça Eşya Taşıma firmamız müşterilerimiz için sigortalı nakliyat hizmeti de vermektedir. Taşınma hizmeti içinde yer alan eksper desteği de diğer bir ayrıcalık olarak sunulmaktadır. Eksper yardımı ile taşınma işlemlerinizin tüm basamakları tek tek planlanır ve program dahilinde işlenir. Bu sayede sorun yaşamanız da mümkün değildir. Eksperimiz sizler için eşyalarınızın miktar ve hassasiyet durumuna göre ambalaj çeşitleri ayarlayarak profesyonel paketleme işlemi uygulamaktadır. Paketlenmiş eşyalar güven içinde asansör sistemimizle araca yüklenir ve yen adresinize taşınarak dizilir.

Sincan Parça Eşya Taşıma

Sincan Parça Eşya Taşıma

Yeni evinize varan aracımız tüm kolilerin ve paketlerin yine titiz bir şekilde açılarak yerleştirilmesinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Elektronik ev aletlerinizin kurulumu ve çalışma kontrolleri de yapıldıktan sonra yeni evinize hiç yorulmadan yerleşmiş olursunuz. Uzman destekli sigortalı nakliyat hizmetleri sayesinde taşınma süreci için endişelenmenize hiç gerek kalmadan bizlere başvurmanız ve sizin için plan yapmamız yeterlidir. Sincan Parça Eşya Taşıma hizmeti bir telefon kadar uzağınızda kalite ve güven içerisinde sizleri beklemektedir.

Call Now ButtonHemen Ara