Güdül Taşımacılık

Güdül Taşımacılık

Güdül Taşımacılık

Güdül taşımacılık firmaları arasında hizmet vermekte olan firmamız ile Ankara Güdül’de yaşayan kişilerin taşınma süreçlerinde onlara nakliye hizmeti sağlayarak taşınma stresini ortadan kaldırmaktayız.

Özellikle bir adresten diğer bir adrese gerçekleştirilen taşınmalar sırasında eşyaların yeni adrese taşınması kişiler için oldukça zorlu bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu alanda deneyimli çalışanlarımız ve personellerimiz sayesinde kapalı kasalı kamyonet yerimiz ile eşyalarınızın paketlenmesine ve daha sonra yeni adrese taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle eşyaların demonte ve monte işlemleri firma çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilip hassas cam eşyaların ambalajlanması hususunda da eşyalarınız kadar hassas davranmaktayız.

Bu noktada kişilerin ziynet eşyaları veya özel kıyafetleri dışında ev içerisinde taşınacak tüm eşyaları firmamız sizler adına taşımaktadır.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde firma personellerimiz evinizi ziyaret ederek taşınacak eşyaları tespit etmekte ve daha sonra en uygun aracı belirleyerek eşyalarınız için paketleme sürecinde ihtiyaç duyulacak ambalaj malzemelerini de belirlemektedir.

Güdül Evden Eve Nakliyat

Güdül evden eve nakliyat alanında sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti kapsamında özellikle eşyalarınız dikkatli bir şekilde ambalajlanarak araçlarımıza yüklenmekte ve araçların de montesi veya montesi sırasında özel olarak ekibimizde bulunan marangoz personellerimiz d bu hizmeti sizlere sağlanmaktadır.

Tüm eşyalar ambalajlanır taşıma işlemleri bittikten sonra müşterilerimizin evin içerisinde herhangi bir eşya kalıp kalmadığını kontrol ettikten sonra kapalı kasa araçlarımız ile yeni adrese ulaşım sağlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara