Hakkımızda

Hakkımızda nakliyat sektöründe var olan yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan bir firma olmadığını görmemizin ardından çalışmayı seven arkadaşlarımız ile Sincan Nakliyat firmamızı uzun yıllar önce kurduk ve çıktığımız yolda da başarılı olduğumuzu da gün geçtikçe artan talepler ile görmekteyiz. Misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunun için de işimizi sıfır hata ile yapmak için de gelişmeye ve teknolojiyi yakından takip etmeye devam etmekteyiz. Avrupa’da kullanılan nakliyat yöntemlerini ülkemize getirmekte ve eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Ekiplerimizi genişleterek nakliyat hizmetini üstün kalitede almak isteyen her insanın firmamız ile çalışabilmesini sağlamaktayız. Üstlendiğimiz nakliyatlar sırasında bir gecikme olmaması için planlı ve koordineli olarak çalışmaktayız. Her nakliyatı yetkili arkadaşlarımız ile denetlemekte ve bu şekilde müşterilerimizin hizmet alması noktasında zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz. Nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati tam olarak belirtmekte ve bu şekilde sizin de kendi programınızı yapabilmenizi sağlamaktayız.

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Hizmet Kalitemiz

Ankara merkezli olan firmamız bütün müşterilerinin özel olduğunu bilmekte bunun içnide her üstlendiği nakliyatı ilk işi gibi şevkle yaparken hiçbir aksilik yaşanmaması için de önceden önlemler almaktadır. Misyonumuz olan yüzde yüz müşteri memnuniyeti için ekiplerimizi genişletirken işini seven kişileri seçmeye önem vermekteyiz. Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yeni iş olanakları sunarak ülkemizin en büyük sorunlarından birine çözüm bulunmasına katkı sağlamaktayız. Kurumsal bir firma olmanın farkını ortaya hizmet kalitemizden ödün vermeyerek koymaktayız. Ayrıca nakliyat hizmetinin yüksek maliyetler getirdiğine dair inanışı tersine çevirmekte her müşterimize özel uygun fiyatlı çözümler üretmekteyiz.

Nakliyat hizmeti veren firmaları arasında bizler misyonumuz gereği her zaman anlayışlı ve güler yüzlü olmaya önem vermekte ve bu şekilde yaşanan stresin en aza inmesini sağlamaktayız. Bütün nakliyat sürecini yetkili arkadaşlarımız ile koordine ederken ayrıca sizlerin süreç hakkında detaylı bilgi almanızı sağlamaktayız. Ülkemizin her noktasına sizler için hizmet götürmekte ve bu şekilde şehir içinde olduğu gibi şehirlerarasında da taşınmanız gerektiğinde bunun sorun olmamasını sağlamaktayız. Oluşturduğumuz nakliyat zinciri ile de kurumsal olarak nakliyat hizmetini firmalar için uygun araçlar ile vermekteyiz.

Call Now ButtonHemen Ara