Ofis Taşımacılığı

 

Sincan Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

İş hayatının yoğunluğu üzerine bir de başınıza ofisinizin taşınma dertleri sorun olabilir. Bu durumda mutlaka profesyonellerden destek alınarak planlı bir taşımacılık işlemi yapılmalıdır. Ofis eşyalarının güzelce paketlenmesi ve özenle toplanması için Sincan ofis taşıma firmamız aralıksız çalışmaktadır. Ofis taşımacılığında tecrübeli ekibimiz tüm ofis eşyalarınızı tek tek özenle paketleyerek taşınmaya hazır hale getirmektedir. Nakliyat sırasında zarar oluşmasını engellemek amacıyla TSE damgalı kaliteli malzemelerle paketleme ve kolileme işlemleri uzmanlarca yapılır. Taşınmaya karar verdikten sonra firmamızı arayarak ön görüşme ayarlayabilir ve taşınma planı yapılmasını talep edebilirsiniz.

Plazada yer alan yüksek katlı ofislerinizdeki eşyaları dahi asansörlü sistemimiz aracılığıyla zahmetsiz ve güvenilir yoldan taşımaktayız. Ofis eşyalarınızın yapısına ve çokluğuna göre belirleyeceğimiz ambalajlama paketlerimiz ile ofisteki eşyalarınıza gelebilecek hasarlar engellenmiş olmaktadır. Ücretsiz eksper desteği de sunan firmamız da işinin ehli personeller çalışmaktadır. Bu nedenle de iş bölümü yapılarak kısa sürede sizleri taşınma karmaşasından kurtararak titiz bir şekilde yeni ofisinize taşımaktayız.

Garantili Ofis Taşımacılığı

Sincan Ofis Taşıma

Sincan Ofis Taşıma

Sincan ofis taşıma hizmetlerinde kullanılan kaliteli portatif asansör ve kaliteli paketleme malzemeleri eksperimizin direktörlüğü eşliğinde kullanılmaktadır. Taşınma süresi belirlenen sürenin dışına asla uzamamakta olup sizleri mağdur etmemeye de özen göstermekteyiz. Firmamıza ofis taşınması için başvuru yaptığınızda onay almadan önce ofisiniz gelerek eşyaların miktarına ve büyüklüklerine bakmaktayız. Bu sayede eşyalarınızın boyutuna ve miktarına uygun şekilde yeterli adette paket ve ambalaj ayarlamaktayız. Taşınma sürecindeki tüm bu işlemleri Sincan Nakliyat firmamız garantili hizmet kapsamında sunarak sizleri her konuda düşünmektedir.

Ofis taşımacılığı için gerekli olan eşya paketlemeleri yapıldıktan sonraki aşama asansörle eşyaların güvenli bir şekilde nakliyat aracına indirilmesidir. Yüksek korunaklı olan nakliyat aracımızın içinde de ekstra sünger kaplama yer almakta olup ofisteki bilgisayarlarınızın veya diğer elektronik aletlerinizin zarar görmesi engellenmiş olur. Nakliyat aracına yüklenen eşyaların yol boyunca mesuliyeti tamamen bize ait olmakla birlikte eğer isterseniz bir de sigortalı nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Sincan ofis taşıma hizmetinde sınır tanımadan her çeşit imkanı ve avantajı sunan firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara