Evren Taşımacılık

Evren Taşımacılık

Evren Taşımacılık

Başta Ankara olmak üzere civar illere hizmet vermekte olan firmamız Evren taşımacılık hizmeti veren nakliye firmaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. Profesyonel olarak nakliye hizmeti veren firmamız ile evden eve nakliyat gerçekleştireceğiniz zaman tüm eşyalarınızı yeni evinize herhangi bir zarar veya hasar görmeden getirerek teslim etmekteyiz.

Özellikle profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmalar ile çalışmanız eşyalarınızın teslim ettiğiniz şekilde almanızı sağlarken aynı zamanda kısa ve kolay bir şekilde taşımanızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle bir adresten başka bir adrese taşınmak insanlar için oldukça zorlu bir süreç olup genellikle birçok kişinin eşyaları bu süreçte hasar görmektedir.

Size sağladığımız taşımacılık ve nakliye hizmeti sayesinde eşyalarınızın paketlenmesine ve taşınmasını sağlayarak hem zamandan tasarruf etmenize hem de kolay bir şekilde taşınma sağlamanıza yardımcı olmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız ile şehir içi ve şehirler arası taşınmalarınızın nakliyat sürecine gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak adresinize gelip eşyaları tespit etmekte daha sonra ise nakliyat sözleşmesi imzalayarak taşınacak eşyalarınızı özenli bir şekilde paketlemeye başlayıp dikkatli bir şekilde araçlarımıza taşımaktayız.

Bu süreçte eşyalarınızda herhangi bir kırılma veya çatlama söz konusu olmaması adına kırılacak eşyalarınızı özel olarak paketleyip araştıra yerleştirmekte ve daha sonra gidilecek adrese nakliyesini sağlamaktayız.

Böylece eşyalarınızı adresinize taşırken asansör sistemini kullanarak balkondan veya pencerelerden büyük eşyalarınızın yeni adresinize teslim edilmesini sağlamaktayız

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonHemen Ara